רוטשילד 57 כפר סבא 09-7672588

משטח חיתוך

משטח חיתוך הינו למעשה משטח אשר התפקיד המרכזי ביותר שלו הוא לאפשר שימוש באמצעות סכין יפנית וסוגים שונים של אלמנטים. באמצעות משטח חיתוך ניתן לבצע חיתוכים מסוגים שונים. כמו כן, חשוב כי משטח חיתוך יהיה מקצועי ואיכותי על מנת להבטיח חיתוך נעים ובטיחותי בעל תוצאות טובות לאורך זמן רב. ארט חומרים וציוד לאומנות הינה חנות אשר מתמחה בייבוא ושיווק של משטח חיתוך, כלים לאומן, להב 30 מעלות, סכין יפנית צרה, משחקי יצירה שונים, דיו לציור, צבעים ליצירה, צבע אקריל, צבע מים, צבע שמן, מכחולים בגדלים וסוגים שונים, חומרי פיסול איכותיים, גיליונות ציור, בלוק לציור, ציוד משרדי ועוד. כמו כן, החנות מחזיקה צוות עובדים בעל ידע רב בתחום האמנות ותפקידו לסייע במציאת המוצרים הנכונים.


כלים לאומן


כל צייר או אמן יודע כי הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא קנייה של כלים לאומן. מדובר בהיצע רב ובלתי נגמר של חומרים ומוצרים, אך כיום ישנם כמה יצרנים מובילים אשר מבטיחים כלים איכותיים ומקצועיים במיוחד. ציוד זה מאפשר לאמן לעסוק בתחומו על הצד המקצועי והטוב ביותר, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר אשר תורמים לנוחות עבודה, ועמידות גבוהה. כמו כן, כאשר אמן משתמש בכלי איכותי הוא יכול לבטא את עצמו בצורה המיטבית ביותר. תחום הציור למשל, כולל בתוכו מגוון רחב במיוחד של כלים וציוד, עפרונות, פחם, מכחולים, בלוק ציור, גירים, פלטות ועוד. ארט חומרים וציוד לאמנות הינה חנות אומנות מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בייבוא של כלים וציוד לאמנות מספקים והיבואנים הטובים והמוכרים בעולם האמנות כיום. כמו כן, אנשי החנות הינם בעלי ידע רחב בתחום האמנות ויכולים לייעץ ולעזור לכל לקוח אשר מחפש את המוצר המתאים ביותר עבורו ועבור התחום הספציפי בו הוא עוסק.


להב 30 מעלות


קנייה של להב 30 מעלות הינה חשובה במיוחד, ועל מנת להבטיח מוצר איכותי ומקצועי חשוב לרכוש את הלהב אך ורק בחנות לציוד אמנות. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שכמו כל סכין, גם הלהב עתיד להפוך לכהה יותר, ולכן חשוב לשמור עליו, ולעיתים לבצע פעולה של השחזה. 


סכין יפנית צרה


סכין יפנית צרה הינה סכין בעלת להב דק במיוחד אשר מתאימה לחיתוך של כרטיסים, נייר וטפטים.