רוטשילד 57 כפר סבא 09-7672588

acrylic paint

צבע אקריל הינו צבע איכותי בעל יכולת התייבשות מהירה במיוחד. כמו כן צבע אקריל ניתן לערבב ולדלל אותו במים. בנוסף, אחת מן התכונות המעניינות ביותר של צבע אקריל היא העובדה כי הוא עמיד בפני מים ברגע שהוא מתייבש לחלוטין כך שלא ניתן להרטיב אותו מחדש. עובדה מעניינת נוספת היא כי למעשה צבע אקריל נוצר כבר בשנות העשרים המוקדמות של המאה העשרים על ידי הגרמנים, וכיום הינו משמש תחלופה איכותית ונפוצה לצבעי השמן וצבעי המים. ארט חומרים וציוד לאמנות הינה חנות מקצועית אשר מתמחה בשיווק של צבע אקריל, צבעים ליצירה, בלוק לצבעי שמן, טוש מכחול, ומוצרים נוספים כגון פחם, דיו לציור, צבעי מים ושמן, חוברות יצירה, בלוק לציור, תוספים לציור, סוגים שונים של מכחולים, חומרי פיסול איכותיים, אביזרים לדגמים, ומגוון נוסף של חומרים וציוד. 


צבעים ליצירה


קיים היצע רב ומגוון של צבעים ליצירה כאשר אחד מהסוגים הנפוצים והמבוקשים ביותר כיום הוא צבע האקריל. מדובר בצבע איכותי ונוח לשימוש אשר ניתן לקבל בתוך צנצנת או בתוך שפופרת. העבודה עם צבע זה הינה פשוטה ונוחה, כאשר ניתן למרוח את הצבע בקלות על סוגים שונים של משטחים. כמו כן, גם זמן הייבוש הינו קצר במיוחד, בערך כשלושים דקות כאשר מדובר על שכבה סטנדרטית ולא עבה מדי. את המכחולים ניתן לנקות בפשטות ובקלות באמצעות קצת סבון ומים, וכתמים של הצבע יורדים אף הם בקלות באמצעות קילוף ממש כמו שמקלפים דבק. אחד היתרונות הגדולים ביותר של סוג צבע זה הוא כי צבע האקריל אינו רעיל, ולכן מומלץ במיוחד בקרב ילדים. ציור באקריל דומה מעט לציור בשמן, אך כמובן שמדובר בחומר דליל ונוזלי יותר. 


בלוק לצבעי שמן


מומלץ לרכוש בלוק לצבעי שמן באיכות הגבוהה ביותר ובחנות לציוד אומנות בלבד. בלוק איכותי יבטיח כי איכות הציור תישמר ותהיה טובה ועמידה. בדרך כלל מדובר בדפים מעט יותר עבים על מנת להכיל את צבע השמן הכבד יותר. 

טוש מכחול


טוש מכחול הינו מוצר נפוץ ומבוקש ביותר בקרב אמנים רבים, סטודנטים וכל מי שמעוניין ואוהב את תחום האמנות והיצירה. ארט חומרים וציוד לאמנות הינה חנות מקצועית אשר מספקת חומרי אמנות שונים ואיכותיים במיוחד.