רוטשילד 57 כפר סבא 09-7672588

צבעי גואש

את צבעי הגואש אנחנו מכירים כילדים, אך כדאי לדעת שצבעי גואש משמשים בעיקר לציור ואומנות. צבע הגואש מוכר עוד מהמאה ה-16 והמילה גואש מגיעה מהמונח האיטלקי  גואזו שמשמעותו בוץ. צבעי הגואש המשמשים את הילדים בבתי הספר נחשבים לצבעי הגואש הפשוטים ביותר, אך יתרונם הוא בכך שמאוד קל ונוח לנקות אותם בעזרת מים בלבד. צבעי הגואש המשמשים לאומנות נחשבים לאיכותיים ביותר ויכולים להישאר על בד הציור בצורה טובה וללא שינוי צבע.
 
צבעי מים
 
צבעי הגואש נחשבים לאחד מהסוגים האיכותיים של צבעי המים, אך ישנם סוגים נוספים של צבעי מים המתאימים לאומנות, רישום וציור. אם אתם לומדים בפקולטה לאומנות באחת מהאוניברסיטאות בישראל, תוכלו להזמין את צבעי המים באמצעות אתר אינטרנט ישראלי המשווק מוצרי יצירה לאומנות המתאימים לסטודנטים. 
 
רכישת צבעים באינטרנט מאיכות גבוהה
 
היום הקניות עברו לאינטרנט באופן רשמי. אחוז הקניות באינטרנט גדל בכל שנה וגם בתחום המוצרים והציוד לאומנות הגיעו למסקנה כי ניתן למכור הכל באתר אינטרנט. בכדי לקנות ציוד לסטודנטים כגון צבעים, בלוקים לציור, ניירות רישום ומכחולים, כדאי לבצע את ההזמנה אונליין.
 
ציוד לאומן
 
איפה אומנים יכולים לקנות ציוד מקצועי? ציוד לאומן ניתן למצוא באתר האינטרנט המקצועי והייחודי של חברת ארט - חומרים וציוד לאומנות. חברת ארט מהעיר כפר סבא, מספקת  מוצרים וציוד לאומנות כבר מעל שני עשורים, ומאות לקוחות מכל רחבי הארץ נהנים מהמוצרים שחברת ארט מייבאת ומשווקת. אם אתם מחפשים אתר מקצועי לרכוש בו את כל הציוד לאומנות הנדרש עבורכם, תדעו כי אתר ארט ישמש אתכם כמו בית לאורך כל תקופת הלימודים שלכם.  
 
הזמנה של צבעי גואש דרך האתר המקצועי של חברת ארט - חומרים וציוד לאומנות
 
אתר ארט - חומרים וציוד לאומנות מציע ללקוחותיו הרבים ברחבי הארץ רכישה של ציוד אומנות במחירים משתלמים ביותר. ציוד לאומנות כגון צבעי גואש, צבע מים, צבעי שמן, בלוקים לרישום, מוצרי יצירה ושבלונות לשרטוט, ניתן להזמין בקלות ובנוחות באתר האינטרנט של חברת ארט - חומרים וציוד לאומנות. צוות האתר המקצועי ארט מספק לכם שירות אישי ומקצועי בו תוכלו להתייעץ בכל נושא הקשור לציוד אומנות. לאתר ארט יש נציגים שיכולים לענות לכם על כל שאלה.