רוטשילד 57 כפר סבא 09-7672588

Canvas

בדי ציור סיניים הינו למעשה בד מתוח על מסגרת של עץ. כמו כן, בדי ציור סיניים מגיעים במגוון רחב של גדלים, כך שניתן להתאים את הגודל לסוג העבודה הרצויה. בדי ציור סיניים מתאימים גם לצבעי שמן וגם לצבעי אקריל ולסוגים שונים של עבודות יצירה. אמנם מוצר זה נחשב לפחות איכותי ממוצרים דומים אחרים, אך הינו מתאים לכל מי שמחפש מוצר זול אך איכותי, ובמיוחד עבור מי שנמצא בתחילת דרכו כאמן או צייר. בדי ציור סיניים הינם בעל צפיפות טובה במיוחד, ורבים מעדיפים אותם לשימושים מסוגים שונים. כמו כן, ישנן צורות שונות כגון ריבוע, מלבן, אליפסה ועיגול. ארט חומרים וציוד לאמנות  הינה חנות למוצרי אומנות אשר מתמחה בשיווק בלוק לציור, ציוד לציור, וסוגים שונים של בלוקים לציור באיכות גבוהה במיוחד. 


בלוק לציור


הבחירה של בלוק לציור הינה קריטית במיוחד ותלויה כמובן בסוג הצבע, אקריל, שמן או מים, ובמגוון נוסף של גורמים. ארט חומרים וציוד לאמנות  מספקת סוגים שונים של בלוקים איכותיים לציור, זאת לצד חומרי אמנות מקצועיים ואיכותיים כגון חומרי פיסול, צבע שמן, דיו לציור, בדי ציור, מכחולים, צבעי יצירה, תוספים לציור, דיו למדפסות, צבעי אקריל וצבעי מים, וציוד משרדי. כמו כן, בחנות ניתן למצוא צוות בעל ידע רב בתחום האמנות אשר יכול לייעץ ולכוון. 


בלוקים לציור


אמנות הציור מתחלקת לכמה נישות, ולכן על הצייר לבחור את בלוק הציור הנכון והמתאים ביותר עבורו. בלוקים לציור ניתן למצוא בדרך כלל בחנויות למוצרי אומנות, והם נועדו עבור הצייר החובב והמקצועי כאחד. קיימים בלוגים מסוגים שונים, אשר מיועדים לחומרים מגוונים כגון צבעי שמן, צבעי שמן, צבעי אקריל, ומוצרים נוספים. בחירת הבלוק הנכון ביותר הינה חשובה, ותגרום ליצירה להיות איכותית ועמידה יותר.


ציוד לציור


כל אדם אשר עוסק באמנות ובציור יודע כי אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר הוא רכישה של ציוד לציור. הצייר נזקק לאספקה שוטפת של ציוד וחומרים שונים, ובדרך כלל ניתן למצוא אותה בחנות לחומרי אמנות, מדובר במקום מקצועי ואיכותי בו ניתן למצוא תחת קורת גג אחת את כל הציוד הנדרש. כמו כן, קפיצה לחנות למוצרי אומנות יכולה לספק השראה בנוסף לקניית מוצרים ההכרחיים וחשובים.