רוטשילד 57 כפר סבא 09-7672588

צבעי שמן

כל תלמיד שלומד אומנות מכיר את צבעי השמן הייחודיים לציור. יש מספר מותגים מוכרים של צבעי שמן כגון Winsor & Newton וצבעי השמן של חברת טלנס. חברת Winsor & Newton מוכרת את צבעי השמן וצבעי המים לאומנים כבר מעל 180 שנה. המפעל של החברה ממוקם בפרברי לונדון ומספק ציוד מקצועי לאומנות למדינות רבותברחבי העולם. בכדי להינות מצבעי השמן של Winsor & Newton ניתן להזמין את הציוד של החברה דרך אתר אינטרנט ישראלי המייבא ומשווק חומרים וציוד איכותי לאומנות.  
 
צבע מים
 
חברה מוכרת נוספת המייצרת חומרים לאומנות היא חברת Derwent. חברת Derwent מוכרת בעיקר בגלל העפרונות האיכותיים שהחברה מייצרת. החברה קיימת כבר 187 שנים ומייצרת חומרים איכותיים לאומנות. צבע מים של חברת Derwent נחשב לאיכותי ביותר ומאפשר עבודה על נייר באופן נקי ומקצועי.  
 
הזמנה של צבע שמן דרך רכישה אונליין
 
על מנת לרכוש את כל הציוד לאומנות הנדרש ללימודים או לעבודה, ניתן לעשות הזמנה אונליין באתר אינטרנט של חומרים וציוד לאומנות ולקבל את כל הציוד עם שליח עד הבית. ניתן להזמין ניירות לרישום ועיצוב, צבע שמן, צבעי מים וציוד מגוון ואיכותי לעיצוב ואומנות.
 
צבע שמן ון גוך
 
אחד מחומרי האומנות המוכרים הם צבעי השמן של חברת טלנס. חברת טלנס ההולנדית מייצרת את מותג צבע שמן ון גוך הנחשב לאיכותי ביותר. צבע השמן של המותג ון גוך כולל 66 גוונים איכותיים של צבע ידידותי לכל משתמש. את צבעי השמן של חברת טלנס וחברות מובילות אחרות בתחום האומנות, אפשר להזמין מאתר הישראלי ארט - חומרים וציוד לאומנות. 
 
הזמנה של צבעי שמן באינטרנט דרך האתר ארט - חומרים וציוד לאומנות
 
מה היתרונות בהזמנת ציוד לאומנות מאתר ארט? היתרון המרכזי הוא השירות של האתר. האתר ארט הוא ישראלי ושייך לחברת ארט - כפר סבא. במידה ולקוחות מעוניינים בבקשה מסויימת בנוגע לצבעי שמן או ציוד אחר, ניתן ליצור קשר עם נציג ולקבל שירות אישי. בנוסף, מכיוון שארט הוא אתר ישראלי, המשלוח מגיע בזמן קצר ישירות  לבית הלקוח. המשלוח המהיר חוסך זמן יקר ומאפשר חיסכון גם במחיר הגבוה יותר בחנויות פיזיות. ציוד לאומנות קונים רק באתר ארט.