רוטשילד 57 כפר סבא 09-7672588

שבלונות

מעוניינים לעבוד כמעצבי פנים? כדאי שתכירו את השבלונות המיועדות לריהוט. על מנת שיהיה אפשר להכין תוכנית לעיצוב פנים ללקוח, יש צורך בשרטוט הריהוט שיוצב בחלל הבית. בכדי לעשות זאת יש צורך בציוד מקצועי לשרטוט. איפה קונים ציוד מקצועי לשרטוט למעצבי פנים באתר אינטרנט המייבא ומשווק מוצרי שרטוט מקצועיים ניתן לבצע הזמנה של כלי שרטוט ולקבל את הציוד שהוזמן עד הבית או עד המשרד שלכם. 
 
שבלונות עיגולים
 
אחד מכלי העיצוב הנפוצים בשימוש לבית הוא שבלונות עיגולים. באמצעות השבלונה הזו ניתן לעצב במגוון סגנונות. אם הלקוח מבקש לעשות עיצוב ייחודי לקיר, ניתן להשתמש בשבלונה עיגולים לעיצוב הקיר על-ידי צביעה. שבלונה נוספת שנחשבת לשימושית עבור מעצבי פנים היא שבלונת ריהוט.
 
שבלונות ריהוט
 
מעצבי ואדריכלי פנים מתכננים יחד עם בעלי הבית את עיצוב חללי החדר. חלק מהעיצוב קשור גם למיקום הרהיטים וגודלם. באמצעות שימוש בשבלונות ריהוט מעצב הפנים יכול לתכנן את חללי החדרים בצורה הטובה ביותר. שלבונת הריהוט כוללת גם שרטוט של כלים סניטריים לחדר המטבח, חדרי המקלחת וחדרי השירותים הנמצאים בבית. 
 
הזמנה אונליין של ציוד עיצוב הכולל דבק מפיות ליצירה
 
אם אתם מעוניינים לרכוש גם ציוד יצירה ולהשתמש בו לקישוט המתנה לחג ללקוחות שלכם לעיצוב הפנים, אתם יכולים לרכוש דבק מפיות השימושי ליצירת קישוטים מיוחדים.  
 
הזמנת שבלונות מקצועיות באתר האינטרנט ארט - חומרים וציוד לאומנות
 
חברת ארט חומרים וציוד לאומנות מציעה למעצבי פנים מגוון רחב של ציוד שרטוט. את ציוד השרטוט ניתן להזמין דרך אתר האינטרנט ולקבל את ההזמנה עם שליח עד הבית או עד המשרד. ניתן להזמין שבלונות מקצועיות, סרגלים אקרילים, לוחות שרטוט, סרגלי משולש לסרטוט ועוד סוגים שונים של ציוד לתכנון ושרטוט למעצבי ואדריכלי פנים. אם בחרתם לעשות הזמנה באתר ארט - חומרים וציוד לאומנות, וודאי תשמחו לדעת שהמחירים באתר הם המחירים הטובים ביותר שתמצאו ומהחברות המובילות בעולם לציוד שרטוט ורישום. חברת ארט ממוקמת בכפר סבא ומספקת ללקוחותיה ברחבי הארץ ציוד מדידה ושרטוט מתקדמים עם שליח עד המשרד או הבית. אם יש לכם שאלה לגבי המוצרים הנמכרים באתר, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר ונציג יחזור אליכם עם פרטים נוספים בהקדם.