לא מצאתם מה שחיפשתם? התקשרו 09-7672588

סרגל משולש

מחפשים ציוד שרטוט לאדריכלים? יש מגוון מוצרים לשרטוט אדריכלי המתאימים לכל דרכי השרטוט המקבולים. אדריכלים משתמשים בציוד שרטוט כגון סרגל משולש, שבלונות שרטוט דירות ומוצרי שרטוט נוספים. מאיפה כדאי לקנות ציוד לשרטוט עבור אדריכלים? היום ניתן להזמין כלי שרטוט מקצועיים דרך אתר אינטרנט בצורה נוחה וקלה. באמצעות הזמנה אונליין של כלי שרטוט אפשר לקבל את כל הציוד עם שליח עד המשרד או עד הבית. 
 
סרגל קנה מידה
 
איזה סרגל קנה מידה כדאי לקנות? אם אתם מעוניינים לרכוש ציוד מדידה איכותי שיחזיק לאורך זמן, כדאי לכם להזמין, בחנות אינטרנטית לחומרים וציוד אומנות, ציוד מדידה של חברת Linero. ציוד מדידה צריך להיות עשוי מחומרים חזקים ונוחים לעבודת השרטוט. בנוסף, ציוד מדידה של חברת Linero נחשב למדוייק ביותר ומאפשר עבודה של שרטוטים הדורשים דיוק מירבי כמו שרטוט דירות או מבנים. 
 
סרגלים עם שליח עד הבית
 
אם אתם נמצאים במשרד שלכם ועסוקים בשרטוט של הפרוייקט הבא, אתם יכולים לעשות הזמנה של ציוד שרטוט דרך הטלפון הנייד ולקבל את ההזמנה במשלוח מהיר עד המשרד. ציוד שרטוט מקצועי כגון סרגלים ניתן להזמין באתר אינטרנט של חברה המייבאת ומשווקת ציוד לרישום ושרטוט. 
 
איך מבצעים הזמנה של סרגל?
 
בכדי להזמין ציוד הכולל סרגל, משטחי חיתוך, שבלונות של הנדסה, שבלונות אליפסות, סרגל משולש ולוחות שרטוט, ניתן להיכנס לקטגוריה 'רישום ועיצוב' באתר ארט - חומרים וציוד לאומנות, ולבחור באפשרות להזמנת שבלונות וסרגלי שרטוט. אתר ארט מאפשר לבצע הזמנה אונליין תוך מספר שניות ולקבל את כל הציוד שהזמנתם עד המשרד או עד הבית עם שליח. 
 
אתר ארט לחומרים וציוד אומנות מציע מחירים משתלמים לסרגל משולש
 
חברת ארט כפר סבא מספקת ללקוחותיה ציוד מקצועי לשרטוט ורישום כבר מעל 20 שנה. חברת ארט הקימה אתר מקצועי להזמנות אונליין של כל הציוד המשרדי של החברה. אם אתם מעוניינים להזמין למשרד שלכם או לבית ציוד שרטוט מקצועי, מה שנותר לכם לעשות, כאמור, הוא לבחור בקטגוריה 'רישום ועיצוב' ולבצע הזמנה בנוחות. אתר ארט - חומרים וציוד לאומנות מאפשר לכם לרכוש את הציוד האיכותי ביותר של המותגים הגדולים כגון המותג המוביל Linero והמותג Staedtler לציוד שרטוט ורישום.