רוטשילד 57 כפר סבא 09-7672588

צבע אקרילי

צבע אקריל הינו צבע איכותי על בסיס מין בעל יכולת התייבשות מהירה במיוחד.
כמו כן, ניתן לערבב ולדלל צבע אקריל במים לקבלת אפקט של שקיפות ולמטרות ערבוב צבעים.

אחת מן התכונות המעניינות ביותר של צבע אקריל היא העובדה כי הוא עמיד בפני מים ברגע שהוא מתייבש לחלוטין כך שלא ניתן להרטיב אותו מחדש. עובדה מעניינת נוספת היא כי למעשה צבע אקריל נוצר כבר בשנות העשרים המוקדמות של המאה העשרים על ידי הגרמנים, וכיום הינו משמש תחלופה איכותית ונפוצה לצבעי השמן וצבעי המים.

תכונות נוספות

גמישות בבחירת המשטח: ניתן להשתמש בצבעי אקריל על מגוון רחב של משטחים, כולל בד, נייר, קנבס, עץ, ועוד.

עמידות וחוסן: צבעי אקריל עמידים לאור ולשינויים בטמפרטורה, מה שהופך אותם לבחירה טובה ליצירות שנועדו להישאר לאורך זמן.

גמישות וניידות: צבעי אקריל ניתנים לערבוב עם מים או מדיומים אחרים, מה שנותן גמישות רבה בעבודה ומאפשר יצירת מגוון רחב של גוונים וטקסטורות.


מבחר של צבעים ליצירה

באתרנו קיים היצע רב ומגוון של צבעים ליצירה כאשר אחד מהסוגים הנפוצים והמבוקשים ביותר כיום הוא צבע אקריל. מדובר בצבע איכותי ונוח לשימוש אשר ניתן לקבל בתוך צנצנת או בתוך שפופרת. העבודה עם צבע זה הינה פשוטה ונוחה, כאשר ניתן למרוח את הצבע בקלות על סוגים שונים של משטחים. כמו כן, גם זמן הייבוש הינו קצר במיוחד, בערך כשלושים דקות כאשר מדובר על שכבה סטנדרטית ולא עבה מדי. את המכחולים ניתן לנקות בפשטות ובקלות באמצעות קצת סבון ומים, וכתמים של הצבע יורדים אף הם בקלות באמצעות קילוף ממש כמו שמקלפים דבק. אחד היתרונות הגדולים ביותר של סוג צבע זה הוא כי צבע האקריל אינו רעיל, ולכן מומלץ במיוחד בקרב ילדים. ציור באקריל דומה מעט לציור בשמן, אך כמובן שמדובר בחומר דליל ונוזלי יותר. 

צבעי אקריל של Art Deco

צבע אקריל של Amsterdam

 

קצת על החנות שלנו

ארט חומרים וציוד לאמנות הינה חנות מקצועית אשר מתמחה בשיווק של צבע אקריל, צבעים ליצירה, בלוק לצבעי שמן, טוש מכחול, ומוצרים נוספים כגון פחם, דיו לציור, צבעי מים ושמן, חוברות יצירה, בלוק לציור, תוספים לציור, סוגים שונים של מכחולים, חומרי פיסול איכותיים,אביזרים לדגמים, ומגוון נוסף של חומרים וציוד

באתר שלנו ניתן להתרשם, להתעדכן ולהזמין מוצרים ישירות הביתה בקלות ובנוחות